Profil společnosti

Společnost Martia 2000 vznikla počátkem roku 1999 spojením odborníků z oblasti ekonomiky, účetnictví a daňového poradenství s cílem poskytovat komplexní ekonomický servis.

Všichni naši zaměstnanci procházejí průběžně systémem vzdělávání. Spolu s rozšiřující se praxí jsou schopni našim klientům poskytovat služby na vysoké odborné úrovni a návody na řešení jak běžných podnikatelských případů tak i vysoce specializovaných situací.

Našimi klienty jsou podnikatelé, firmy i neziskové organizace různého zaměření. Rádi Vám při osobním jednání uvedeme konkrétní reference z příslušné oblasti činnosti.

Pro naši činnost používáme ekonomický systém Pohoda a pro velké firmy ekonomický systém Helios. Dále pracujeme s řadou ekonomických systémů našich klientů – Stereo, Fenix, Money S3, Money S5...

Naše společnost je zaevidovaná v seznamu poradenských společností Komory daňových poradců ČR.

Naše společnost je pojištěna pro případné škody, v podobě penále, pokuty nebo úroku z prodlení ze strany jakéhokoliv úřadu. Toto profesní odpovědností pojištění je uzavřeno u Pojišťovny Kooperativa, a.s. a prostřednictvím Rámcové pojistné smlouvy Komory daňových poradců ČR spravované makléřskou firmou OK Group a.s.

 

kodexosvedceniosvedceni kdp